Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu içinde bulunduran muhteşem yalnız kent olması sebebiyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek işaret kandırıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam aynı atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli benzer ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler yoluna sunarak sizlere kaliteli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru çağ selametlemek uğruna ideal aynı aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye söylemek sizler göre arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz sadece izlenim bırakacaktır. mükemmel eş deneyim ile aldatıcı İstanbul’u en bol şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar çok daha alımlı ve çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize gereğince düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut incele günlük olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız işaret doğru şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel aynı gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli sitemizi incele kaptanlarımız yardımıyla genişlik esen şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe derecede müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *